Wina w naszym serwisie są pogrupowane według krajów ich pochodzenia:

  Argentyna   
  Australia   
  Brazylia   
  Chile   
  Francja   
  Gruzja   
  Hiszpania   
  Meksyk   
  Niemcy   
  Nowa Zelandia   
  Portugalia   
  RPA   
  Szampany   
  Turcja   
  Ukraina   
  USA-Kalifornia   
  Włochy   
  Inne produkty   
  Australia   
  Alkohol   

Szanowni Państwo!

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą winiarską. Zawiera ona ponad 900 gatunków win i szampanów pochodzących od najlepszych producentów z całego świata. Oferta ta jest wynikiem pracy i doświadczenia zdobytych podczas 10 lat działalności naszej firmy. Przez cały ten okres staraliśmy się selekcjonować wina tak, aby w ostatecznym efekcie zapewnić naszym klientom szeroki przekrój gatunkowy, cenowy i regionalny w oparciu o najlepszych producentów.

Pragnąc zaoferować naszym klientom szeroką gamę wyselekcjonowanych produktów, podjęliśmy współpracę z wieloma importerami win z całego kraju. W naszej ofercie posiadamy wiele uznanych marek z 28 krajów świata, w tym wiele o uznanej jakości m.in. z Francji, Niemiec, Włoch, Hiszpanii, Australii, RPA czy Węgier.
Wraz z rozwojem działalności naszej firmy, w 1995 roku nawiązaliśmy współpracę z firmą Moselland eG - wiodącym producentem win mozelskich i reńskich na rynku niemieckim. Ponadto w związku z jubileuszem 2000 roku rozszerzyliśmy naszą ofertę o wina musujące pochodzące z renomowanej wytwórni win szampańskich w Mińsku, której tradycyjne produkty cieszą się uznaniem na całym świecie.

Nasza działalność oprócz importu i dystrybucji wina na terenie Polski opiera się głównie na współpracy z rynkiem detalicznym, przede wszystkim na terenie Warszawy. Chcąc zapewnić naszym odbiorcom stały wzrost sprzedaży, staramy się uczestniczyć w ich pracy, organizując szkolenia, aranżując stoiska, jak również pomagać i doradzać w wyborze win.

Mamy nadzieję na zainteresowanie naszą ofertą.

Z poważaniem,

Waldemar Bożeko sklepie

o firmie
kontakt
   
© 2002 Waldipol Sp. z o.o.
Projekt i wykonanie , wszelkie prawa zastrzeżone